Verkoop je

Samsung Galaxy S22+

Samsung Galaxy S22+ verkopen
Tevredenheidsbelofte

Meld je toestel aan in de juiste conditie, dan geven wij je een correcte prijs. Snel akkoord, snel je geld op rekening.

Vakantiegeld Deals

Tijdelijk €18 euro extra inruilwaarde met code: IPH18

Samsung Galaxy S22+ verkopen

Bereken in minder dan één minuut wat jouw Samsung Galaxy S22+ waard is. Ontvang direct een eerlijk bod, stuur je toestel gratis op en ontvang binnen 24 uur je geld.

Schattingsprijs tot
Meer dan 100.000 devices ingekocht

In 3 simpele stappen je Samsung Galaxy S22+ verkopen

Schat de waarde in minder dan 1 minuut

Een paar simpele vragen, en je bod verschijnt direct.

Gratis opsturen

Altijd veilig verstuurd via een verzekerd verzendlabel.

Binnen 24 uur uitbetaald

Na controle staat het geld binnen 24 uur op je rekening.

Bereken jouw prijs Je bod is vrijblijvend, gratis retour bij geen akkoord

Bereken de waarde van jouw Samsung Galaxy S22+

Beantwoord de vragen en ontdek binnen één minuut wat jouw toestel waard is.

Waarom Fixje

Zorgeloos je Samsung Galaxy S22+ verkopen

Altijd een goede prijs, snel uitbetaald, geen gedoe aan de deur en binnen 1 minuut geregeld.

Gratis en verzekerd opsturen
Persoonlijke klantenservice
binnen 24 uur uitbetaald
Veilige dataverwijdering
100.000+ devices een tweede leven
9.0 uit 100.000+ beoordelingen

Kapotte Samsung Galaxy S22 Plus verkopen

Een gebarsten scherm, een accu die niet meer de dag redt of een toestel met andere schade. Wij kopen de S22 Plus toch in. Bij het aanmelden geef je aan wat de staat is en hoe het toestel functioneert. Onze specialisten bepalen op basis daarvan een eerlijke prijs. Ook een Galaxy S22 Plus die helemaal niet meer opstart heeft bij Fixje nog waarde.

Waarom je Samsung Galaxy S22 Plus verkopen

De S22 Plus had bij launch een aantrekkelijke positie in de lineup, groter dan de S22 maar betaalbaarder dan de S22 Ultra. Inmiddels zijn er meerdere generaties overheen gegaan en trekt de S23, S24 en S25 serie de aandacht van kopers op de tweedehandsmarkt. De prijs van de S22 Plus zakt daardoor verder. Een accu die lang stilstaat verliest bovendien capaciteit, wat de staat van het toestel alleen maar verslechtert. Nu verkopen is slimmer dan wachten.

Welke Samsung Galaxy S22 Plus kan ik verkopen aan Fixje

Dit zijn de Samsung Galaxy S22 Plus modellen die Fixje inkoopt:

  • Samsung Galaxy S22 Plus 128GB
  • Samsung Galaxy S22 Plus 256GB

Oude Samsung Galaxy S22 Plus verkopen is beter voor het milieu

Een toestel dat doorverkocht wordt krijgt een tweede leven in plaats van als e-waste te eindigen. Fixje zorgt dat jouw Galaxy S22 Plus bij een nieuwe gebruiker terechtkomt. Minder afval in de keten en jij houdt er ook nog wat aan over.

Nog vragen over het verkopen van je Samsung Galaxy S22 Plus? Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar via chat, e-mail en telefoon.

Wat is mijn Samsung Galaxy S22 Plus waard

De Samsung Galaxy S22 Plus heeft een groot AMOLED-scherm, een sterk camerasysteem en een lange batterijduur voor zijn formaat. Op de tweedehandsmarkt is er nog steeds vraag naar dit model. Via Fixje ontvang je tot € 160 voor jouw toestel.

Opslagcapaciteit

De Galaxy S22 Plus is beschikbaar in 128GB en 256GB. Meer opslag levert meer op. Weet je niet hoeveel opslag jouw toestel heeft? Ga naar Instellingen > Apparaatbeheer > Opslag.

Staat van het toestel

Het grote scherm en de glazen behuizing zijn bepalend voor de waarde. Een toestel zonder zichtbare schade levert de beste prijs. Barsten in het scherm of beschadigingen aan het frame drukken het bod, maar ook een beschadigd toestel nemen wij in.

Batterijgezondheid

Een batterij in goede staat telt positief mee in de waardebepaling. Check de conditie via Instellingen > Apparaatonderhoud > Batterij. Zit je boven de 80%? Dan heeft dat een goed effect op de prijs die je ontvangt.

Je Samsung Galaxy S22 Plus verkopen bij Fixje

Meld je toestel aan, stuur het gratis op en ontvang het geld binnen 1 tot 2 dagen op je rekening. Klopt ons bod niet met jouw verwachting? Dan krijg je een nieuw bod of je toestel gratis retour.

Klantreviews

9.0

100.000+ beoordelingen

Veelgestelde vragen over Samsung Galaxy S22+ verkopen